Cena metanabolu w aptece

sterydyDzisiaj będziemy rozmawiać o metandienonu, powszechnie znany jako metka, metanabolu nazwy handlowe dla tej substancji. Jest doustnym sterydem, który jest przedstawiony w tabletkach (chociaż też ma postać do wstrzykiwania) i który miał jej rozkwitu w 1970 roku.

Sprawdź promocje Metanabolu

Dzisiaj nadal jest stosowane ze względu na jego szybkie efekty, jeśli chodzi o przyrost objętości mięśni. Poza tym jest stosunkowo „łatwe” do uzyskania i tańsze, jeśli porównać go z innymi sterydami.

Ze względu na jego prezentację w formie tabletek wydaje się być używany jako pierwszy cykl przez początkujących, ponieważ generuje mniej lęku do igły, ale tak nie jest to mniej niebezpieczne.

Zastosowania terapeutycznego

Terapeutycznie, Metanabold aje dobre rezultaty w leczeniu osteoporozy, istnieją badania, które wykazały, że dawce 2,5 mg przez 9 miesięcy zmniejsza aktywność w badanej bardziej skutecznie niż wapń suplementy.

Używany w kulturystyce

Poprzez stosowanie Metanabol można przybrać między kilogramem a dwoma mięśni tygodniowo przez okres 6 tygodni, od 8 tygodnia zarobki nie są tak istotne. Ma czas życia we krwi między 3,2 a 4,5 godziny, więc to będzie niezbędne do podjęcia go co najmniej dwa razy dziennie aby utrzymać jego stężenie we krwi. W dni intensywnego treningu mogą być trzy dawki, najlepiej z posiłkami.

sterydy w kulturystyceMetanabol zmniejsza kortyzon, jest to korzystne dla wzrostu masy mięśniowej z powodu katabolicznego wpływ hormonów kortykosterydowych. Zwiększa stężenie testosteronu we krwi człowieka, jak również zapewniają dobre samopoczucie, poprawy apetytu i nastroju, a także przyspieszyć regenerację mięśni.

Zwiększa także glikolizy, kwas mlekowy, wytwarzane przez organizm, zwiększając nasze mięśnie są serwowane tego kwasu mlekowego do tworzenia glikogenu, dostarczanie energii w metabolizm beztlenowy.

Dawka dla początkujących i średnio sportowców musi być między 15 i 20 mg, a dla zaawansowanych pomiędzy 20 i 40 mg, chociaż z 30 mg skutki uboczne można rozpocząć poważne i wydać 40-50 mg nie jest korzystny pod względem zysku tylko pogłębi te skutki uboczne.

Niekorzystne skutki korzystania z metanabolu

Po obejrzeniu korzyści może przynieść ten steryd widzimy możliwe skutki, które mogą prowadzić do ich konsumpcji.

Częste jest tak, że aromatyzuje (zmienia się w estrogen) i może doprowadzić ginekomastii (rozwój kobiecych piersi u mężczyzny). Również może powodować zatrzymywanie płynów, konsekwencją aromatyzacji, należy kontrolować ciśnienie krwi i uciekania się do stosowania leków moczopędnych, w razie potrzeby. Zmniejsza się naturalną produkcję testosteronu, co może prowadzić do zanik jąder, podczas cyklu, ale po ukończeniu znaleziono tego testosteronu, który powraca do normy.

Jest to związek bardzo toksyczne dla wątroby, dlatego musisz wiedzieć, aby badać ją w trakcie brania tabletek. Aby nie doprowadzić do rozszerzenia jej stosowania poza 6-7 tygodni. Oprócz tych efektów można przyspieszyć trądzik przyczyna łysienia pojawiają się na twarzy, szyi, klatki piersiowej i pleców i zwiększyć wzrost włosów na twarzy i ciała. U kobiet jak również wątroby skomentował, produkuje efektów maskulinizacyjnych.

Oczywiście to jest steryd, więc daje pozytywne wyniki w kontroli antydopingowej. W zależności od typu formantu jest wykrywalny się do 5-6 tygodni po podjęciu. Jak widać, zużycie nie powinny być podejmowane pochopnie. Czy cena zdrowia jest tego warta?

Metanabol – jak brać? (zasady stosowania)

tabletki metanabol - jak braćCykle metanabol normalnie struktura w dawce 20-40 mg dziennie dla 4-6 tygodni samodzielnie lub w połączeniu z innymi sterydami. Jak już wspomniano, metanabol aromatyzuje łatwo, tak aby zminimalizować ten efekt należy użyć leków antyestrogen. Innym sposobem zmniejszenia aromatyzacji jest zmniejszenie dawki, czyli brać mniej, jako konsekwencja i dostaniesz niższe zatrzymanie płynów, byłoby to wygodne, aby rozpocząć cykl dawki dobowej 10-20 mg.

Gdy dawki są niskie to nie warto dużo brać go, w tym przypadku idealne, raz na początku dnia.

Metanabol można brać w cyklu, samodzielnie lub z innych substancji, takich jak testosteron lub Deca-durabolin wraz z wysokiej kaloryczności i dietą bogatą w białko.

Widzieliśmy, że to steryd z istotne skutki uboczne dla organizmu, jeśli zdecydowałeś się mimo to przeprowadzić cykl, metanabol będzie musiał wiedzieć, że jest nielegalnych substancji bez recepty i nie wziąć coś banalnego ich zużycie i ewentualne konsekwencje.

Klasycznego dawka: 50mg tabletki metandienonu – więcej nie bierz! Methandienone tabletki sprzedawane są również w dawce 10 mg jest przeznaczony dla początkujących użytkowników, które się powoli przestawiają na dawkę 50 mg, należy raz na dobę przez 3-6 tygodniowym cyklu. Po wszystkich sterydów i hormonów, cykl musi być 2-3 tygodnie.

Jeśli widzisz pożądanych wyników nie może zwiększyć dawkę lub zmniejszyć długość Twojego cyklu.

Należy pamiętać, że nigdy nie powinna przekraczać 100mg i nigdy nie musi obniżyć swoje długości cyklu 3 tygodnie.

Bardziej doświadczeni użytkownicy mogą rozpocząć z wysoką dawką jeśli czują potrzebę, ale dla początkujących nie powinna przekraczać 50 mg dla dwóch pierwszych tygodniach stosowania, aby upewnić się nie doświadczenie ciężkie działania niepożądane dawki.

Metanabol – Cena

metanabol cena apteka polskaJeszcze kilkanaście lat temu metanabol był dostępny w aptece i jego cena była w miarę przystępna. Jednak wtedy miał zupełnie inne zastosowanie. Był wykorzystywany w leczeniu zaników mięśni oraz po urazach. Kulturyści oraz amatorzy szybkiej budowy masy mięśniowej szybko zauważyli, że można go wykorzystać w celu właśnie zbudowania mięśni. Natomiast naukowcy i lekarze odkryli jego liczne skutki uboczne. W związku z tym wyprowadzono metanabol z aptek i szpitali.

Cena metanabolu w aptece już nie miała znaczenia, bo produkt przeniósł się na czarny rynek. Kraje rozwinięte zaprzestały jego produkcji. Obecnie można go kupić w Rosji albo Tajlandii. Jak wiadomo nie są to państwa o wysokich standardach. Polska cena metanabolu jest uzależniona od tego skąd pochodzą tabletki. Często osoby handlujące tymi sterydami przywożą je z Rosji, wtedy cena jest niższa. Jeśli jesteś ciekaw jakie przyniesie efekty to kup metanabol po najniższej cenie w kraju. Jednak warto zadać sobie pytanie czy nie szkoda zdrowia? Ma się je przecież tylko jedno i żadne mięśnie nie są tego warte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.