Trening siłowy dla początkujących (efekty)

trening siłowy dla początkującychJak widać, co tydzień mamy cel jedną bramkę więcej, stają się najbardziej możliwe silny. Periodyzacja to nazywa. Prawdą jest, że dobry periodyzacji jest jako skuteczny zarówno doświadczonych i początkujących.

Korzyści z ciągłych wzrostów wykraczają poza liniowej progresji, w nawet może zapobiec stagnacji zanim one wystąpią. Ponadto różne zakresy powtórzeń przyznawane wiele szkoleń, bardzo korzystne, zwłaszcza w tych nowych na siłowni.

Z tym będzie nie można jeść głowę z wagi i nie iść do każdej sesji nie znając masę, podnosisz, ponieważ jest to głównym powodem braku postępu.

Znajdujesz się w długim okresie zyski, tylko ty musi skoncentrować się na podnoszenie ciężarów formularzu przewidzianym. Jeżeli myślisz o interwały na redukcji to nie jest to zbyt dobry pomysł.

Ważne jest zrozumieć, że co tydzień ma wpływ, nawet tydzień przerost sprawi, że silniejszy, jak tydzień siły pomoże stworzyć mięśni. W naturalnych sportowców siły i mięśni idą w parze. Jeśli skupić się wyłącznie na szkolenia do niskim powtórzeń, jest bardziej narażone na szkody w perspektywie długoterminowej. Jeśli trening jest oparty wyłącznie na wysokiej powtórzeń, tracisz dużo możliwości.

Plan na trening siłowy

To jest ważnym aspektem programu. Rutynowych pięć dni nie jest optymalny dla naturalnych kulturystów, najbardziej wciąż nieskuteczne dla tych, którzy szukają siły.

Tułów/nóg umożliwia większy nacisk na ruchy związków, zrozumienie ciała, jako ciąg znaków, a nie jako suma części. Ponadto, jakość wykonanych serii będzie większa w porównaniu z rutynowych powtórek: w 18 serii klatki piersiowej, jak silne myślisz, że jesteś? Teraz porównaj to z tułowia/nogi że masz świeży, 3-6 serii i gotowe. Pomaga to zapobiec urazom poprzez wykorzystanie treningu, bez nadmiernego zmęczenia i techniką, która pogarsza się wraz z upływem kolejnych serii.

Jedyną zaletą, że można dostać rutynowych powtórzeń jest wielkość, ale w tułów/noga będzie dotknąć każdego mięśnia w 2 – 3 razy w tygodniu, więc najprawdopodobniej jest to, że wielkość zakończy się podobne, ale z jakością kształcenia wyższego.

Częstotliwości treningu

trening siłowy dla dziewczynJest to pytanie, do której każdy będzie miał swoją odpowiedź. Dla kandydata tułowia obsługuje częstotliwości lepiej w porównaniu do nogi. Według niego ruchy jak squat lub ciężar może być stresujące, nie tylko na poziomie ośrodkowego układu nerwowego ale psychicznie również. Nawet wyzwanie wyboru różnice w odczucia po squat nacisnąć banków najbardziej. Moim zdaniem, różnica, jeśli to jest niezwykłe: zrobić kuca, martwy ciąg i naciśnij najbardziej bankowości bez wątpienia, prasy bankowości jest mniej pyłu wykonane opuścił mnie. Treningi siłowe dla dziewczyn różnią się nieznacznie od tych dla facetów.

Ważne jest aby pamiętać, że częstotliwość i intensywność są dwie zmienne, które muszą być w równowadze. Jeśli masz zamiar zrobić trzy tułowia sesje w tygodniu, intensywność nie może być maksymalnie w każdym treningu. Jest to logiczne: można wykonać 10 zestawów 60%, ale nie w 100%, z których intensywność robisz może 2-3 serii. Muszą to wiedzieć przede wszystkim początkujący, którzy chcą zobaczyć jak najszybciej efekty takiego treningu siłowego.

Teraz ktoś widział codziennie. Kandydata pozostawia nogi szkolenia często 1-2 od pociągów, z bardzo wysokiej intensywności i sporego kuca mieszane z masa własna. To innej mentalności, bardziej niż cokolwiek innego, ponieważ squat w podnoszeniu ciężarów jest akcesorium. Ponadto wpływ tych sportowców, którzy używali substancji chemicznej do dając wszystko w każdym szkoleniu opuścił poważne konsekwencje w mentalności tych rekreacyjnych lub nawet darmowe leki, doświadczonych ludzi.

Trening siłowy na czczo rano

trening na czczo i ranoModel tułowia/noga pozwala skupić się na najbardziej skuteczne i efektywne ćwiczenia. Nie istnieje żaden powód, by tracić czas z boku ćwiczenia. Wielu ludzi zastąpić ćwiczenia przez innych, które, choć podobne, nie powodują ten sam efekt, jak na przykład squat przez prasę, gdy pierwszy jest w stanie odpowiednio głęboko. Ale w tym przykładzie Trening siłowy na czczo to nie rozwiąże, ale umożliwia rozszerzenie nogi bez angażowania z tyłu, w przypadku słabych lub kręgosłupa lędźwiowego. Jest to temat, który wywołuje różne opinie wśród ludzi zajmujących się sportem.

Jednak wykonywanie zastępczych może być skośne otwory. Wielu ludzi będzie myśleć, że jak to tak analityczne ćwiczenie może służyć do budowania siły, jednak trening na czczo spala bardziej tkankę tłuszczową niż buduję siłę. Wystarczy wyobrazić sobie sztangista z piersiowe słabe, dotyczących dolnej górnej i dominacji triceps ruchów, więc to ćwiczenie, które pozostawia na bok triceps dobrze może przyjść Ci.

Efekty treningu

Istnieje inny rodzaj ćwiczeń opcjonalne dla dni nogi, które nie zostały wymienione wcześniej, supramaximos. Oznacza to, że przeniósł się wagi będzie większa niż 1RM.

Jeśli jesteś początkujący, nie marudzić z tego. Technika ta wydaje się być dla zaawansowanych osób, na przykład podnoszenie jednej wadze większej niż 1RM w kuca z zderzaki wymaga kontroli ponad własnym brutalny. Jednak efekty takiego treningu siłowego będą zaskakujące.

Rano czy wieczorem?

Nie ma jednej poprawnej odpowiedzi. Jeden, który nie ma wystarczająco dużo czasu, który skupia się na głównych powstań i dostanie mniej zysku. Dodatki są właśnie, dodatki, które oczywiście pomóc, ale są używane głównie do dostosowywania rutynowych każdego do Twoich potrzeb. Jeśli nie masz czasu na wieczorny trening siłowy to zrób go rano – proste.

Program ma na celu poprawić prasy ławce, kucać i by uzyskać czystą siłę, moc i mięśniowej masy. Jeśli jesteś początkujący, zaleca się, aby nie zmienić je, ponieważ są ćwiczenia, które każdy powinien wiedzieć, aby działać poprawnie, nawet jeśli jesteś bardziej zaawansowaną, Trener sugeruje, aby nie zmieniać takie praktyki.

Rozgrzewka jest ważna

Wytyczne są proste do zapamiętania, a my bardzo dobry ogólne i ciepło, zwiększając wydajność, koncentracji i unikanie ryzyka poważnych obrażeń. Będzie wniosek ciepła:

  • ogólna rozgrzewka (rower, bieżnia, eliptyczne), 5-10 minut. Można zauważyć, kiedy to ocieplenie efekt, aby zobaczyć, jak możemy przyspieszyć nasz puls i oddech, nasze temperatura wzrasta i zaczęliśmy się pocić.
  • mobilność. Trzeba smarować stawy.
  • pracy rdzenia. To ważne uaktywnić, brzuch i pośladki, poprawić wydajność w niemal każdym powstania.
  • rozciąganie dynamiczne (i można użyć wałek z pianki).
  • seria zbliżenia – jako zasadę ogólną, więcej ciężkich, jak wiele jest skuteczne serii, ale bez przechodzenia. Między 3-5 serii jest dobry numer. Nie powinniśmy je z serii skuteczne w pobliżu pesos.
  • post nasilenie aktywacji / plyometrics. Bardzo przydatne narzędzie, aby prawidłowo zakończyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.